Ból Leki

Neuro Terapia ? na ratunek obolałym plecom i stawom

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 24 lutego 2015 r.

Neuro Terapia ? na ratunek obolałym plecom i stawom

Ból kręgosłupa to jedna z najczęstszych dolegliwości współczesnych Polaków. Problem dotyczy już co drugiej osoby w wieku pomiędzy 25 a 60 rokiem życia. Ponad 51 proc. dorosłych uskarża się na ból odcinka szyjnego kręgosłupa, 34 proc. wskazuje ból dolnej części kręgosłupa a 18 proc. ból odcinka piersiowego ? alarmują lekarze i statystyki raportu ZUS. To schorzenia ściśle związane ze współczesną cywilizacją i intensywnym trybem życia. Jeśli należysz do grupy osób zmagających się z tą dolegliwością, a tradycyjne formy łagodzenia bólu nie pomagają, warto sięgnąć po nową metodę – Neuro Terapię żel z extraktem z goździka korzennego.

Skład żelu został tak opracowany, aby efektywnie łagodzić i zapobiegać dolegliwościom wynikającym m.in. z bólów kręgosłupa na skutek dyskopatii (szczególnie części szyjnej i lędźwiowej), neuralgiom różnego pochodzenia oraz bólom stawów w trakcie zmian zwyrodnieniowych.

Neuro Terapia żel z extraktem z goździka korzennego firmy Nes Pharma to nowa możliwość łagodzenia bólu. Żel nie daje interakcji z innymi lekami, można go bezpiecznie i długotrwale stosować również u chorych zmuszonych do zażywania doustnych form niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Neuro Terapia żel nie wykazuje działań niepożądanych w przeciwieństwie do żeli i maści z grupy NLPZ (zawierającymi na przykład ketoprofen, naproxen, diclofenac lub ibuprofen). Badania kliniczne wykazały też, że Neuro Terapia żel jest równie lub bardziej skuteczny jak niektóre wymienione leki z grupy NLPZ, jednak jest dużo bardziej bezpieczny, gdyż nie ma żadnych specjalnych ograniczeń w jego stosowaniu (z wyjątkiem ewentualnego uczulenia na niektóre składniki żelu). Udowodniono także, że efekt działania pojawia się bardzo szybko i jest obserwowany po 10 minutach od zastosowania.
Oprócz właściwości fizyko-chemicznych żelu (miedzy innymi odpowiednia lepkość), które potęgują efekt masażu o działaniu decyduje odpowiedni skład, który oparty jest tylko na substancjach pochodzenia naturalnego.

Neuro Terapia żel z extraktem z goździka korzennego należy wcierać kilka razy dziennie (na przemian ruchami kolistymi i posuwistymi), stosując za każdym razem ok. 2-3 cm żelu. Warto stosować preparat również przez kilka dni po ustąpieniu najbardziej dokuczliwych objawów.
Tuba zawierająca 75 g kosztuje w aptece ok. 16 zł.

NEURO

***
Nes Pharma to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna. Specjalizuje się
w produktach opartych na naturalnych formułach oraz o najnowsze rozwiązania laboratoryjne przemysłu farmaceutycznego, oferując wysokiej jakości preparaty wspomagające leczenie dolegliwości m.in. z zakresu reumatologii, gastrologii i medycyny urazowej. Produkty Nes Pharma dostępne są w aptekach na terenie całej Polski. Więcej na: www.nespharma.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy