Przygotuj się do lata z zestawami Vivabox i salonem Beauty4Ever

Relaksujący masaż, energetyzujący peeling, czy zabieg wyszczuplający? Wśród bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych ciężko wybrać jeden, który kompleksowo przygotuje ciało do słonecznych kąpieli. Na szczęście z Vivabox Relaks & SPA i Vivabox Wellness & SPA nie musisz z niczego rezygnować! Z myślą o spragnionych wiosennej odnowy marka Vivabox i salon Beauty4Ever przygotowały wyjątkową, letnią promocję dostępną na Facebooku.

Wraz z pierwszymi promieniami letniego słońca nabieramy ochoty na wyjazdy za miasto, połączone z kąpielami i opalaniem. Niestety po zimie nasza wysuszona mrozem i klimatyzacją skóra nie jest przygotowana na takie wyzwania, łatwo o poparzenia, a piękny brąz szybko znika wraz z łuszczącym się naskórkiem. Jeśli zależy nam na zdrowej opaleniźnie, warto posłuchać rad lekarzy i przygotować ciało do słonecznych kąpieli. W tym celu najlepiej skorzystać z pomocy wykwalifikowanych kosmetyczek i poddać się regenerującym zabiegom. Jest tylko jeden problem – taka letnia kuracja, choć bardzo skuteczna, jest niestety droga. Chyba, że przygotowania do letnich atrakcji rozpoczniemy z zestawami Vivabox Wellness & SPA lub Vivabox Relaks & SPA! Marka Vivabox wspólnie z salonem Beauty4Ever przygotowała wyjątkową niespodziankę, która pozwoli skorzystać z regenerujących zabiegów w promocyjnej cenie. Wystarczy odwiedzić profil i zostać fanem zestawów prezentowych Vivabox na Facebooku oraz wydrukować voucher rabatowy na zabiegi kosmetyczne w warszawskim salonie Beauty4Ever. A potem można zapomnieć o stresach i zrelaksować się podczas aromatycznego peelingu, regenerującej maseczki lub leczniczej kąpieli z algami, które przywrócą nasze ciało do letniej formy.

Podaruj sobie i bliskim chwilę relaksu

Zestawy prezentowe Vivabox Wellness & SPA i Vivabox Relaks & SPA to chwile błogiego relaksu w jednym z najlepszych ośrodków SPA w Polsce, które możesz zatrzymać tylko dla siebie lub podarować bliskim. Wśród propozycji znajdują się także luksusowe zabiegi kosmetyczne w warszawskim salonie Beauty4Ever. Możesz tam zrealizować Certyfikat Podarunkowy dołączony do zestawu, aby zadbać o ciało i duszę podczas regenerujących zabiegów z wykorzystaniem najlepszej jakości kosmetyków. Jeśli marzysz o błogim odpoczynku a Twoje ciało potrzebuje letniej odnowy, Vivabox to idealne rozwiązanie.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=808300903

hastagi na stronie:

#beauty4ever warszawa opinie #beauty4ever opinie

Tags , , , , , , , , , ,

Related posts

Top