Wiadomości

Super-Pharm intensywnie rozwija sieć sklepów

W ciągu ostatniego roku powstało 8 sklepów Super-Pharm, między innymi w Zakopanem i  Gdańsku. W związku z intensywnym rozwojem sieci, już w następną sobotę, 29 grudnia planowane jest otwarcie Super-Pharm w Galerii Łódzkiej w Łodzi. Będzie to trzecia placówka popularnej sieci w tym mieście, a czterdziesta pierwsza w Polsce.

 

?Format naszych placówek najlepiej sprawdza się w dużych galeriach handlowych, gdzie głównym wyznacznikiem sukcesu jest  wysoka odpowiedzialność klientów i dobry skład najemców. Sieć Super-Pharm zakłada otwieranie od 8 do 10 placówek rocznie w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, ale priorytet ma 5 największych polskich miast. Wszystkie toczące się na rynku projekty nowych galerii handlowych są przez nas dokładnie analizowane i podlegają starannej selekcji.
W wyniku rekomercjalizacji udało nam się pozyskać nową lokalizację w galerii zarządzanej przez ECE Projektmanagement ? Galerię Łódzką w Łodzi. Otwarcie naszej placówki w tym obiekcie zostało zaplanowane na grudzień tego roku?, mówi Agnieszka Rozborska, Dyrektor ds. Rozwoju Super-Pharm Polska.

Nowe sklepy powstają nie tylko w dużych miastach, ale także w miejscach atrakcyjnych turystycznie, których przykładem jest Super-Pharm w Zakopanem

 O Super-Pharm

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Sieć liczy 40 własnych sklepów samoobsługowych działających w większości dużych miast. Swoim zasięgiem obejmuje województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Super-Pharm oferuje bogaty asortyment produktów w kategoriach: kosmetyki, dermokosmetyki, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Sieć Super-Pharm jest rynkowym liderem w Izraelu. Składa się tam z ponad 180 aptek-drogerii i zatrudnia 6000 osób. W Kanadzie sieć działa pod nazwą – Shoppers Drug Mart.

                                                                                                                       

Kontakt prasowy

Maria Łukasik, Headlines Porter Novelli

[email protected],tel. 695177642/793150487

Źródło Super-Pharm. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #dla   #jest   #roku